Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İskenderun’daki Kutlama Törenine Katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İskenderun’da teşkilatta düzenlenen kutlama törenine katıldı. Kurtarılan Hata ile yaşanan deprem nasıl yüzyılın felaketi olduysa, 14 Mayıs seçimleri de yüzyılın seçimi olacaktır.

Bir dizi ziyaret ve program için Adana’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Çukurova ziyaretinin ardından İskenderun’a geldi.

İskenderun İlçe Teşkilat Binası konferans salonunda partililerle bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 6 Şubat’ta meydana gelen depremler ve ardından yaşanan gelişmelerle ilgili olarak şunları söyledi: Maraş, Elbistan, Hatay gibi buraların yeniden inşa edildiğine ve bu büyük yıkımların yaşandığı yerlere hep birlikte şahit oluyoruz.Bu bir devlet sorumluluğudur, bu bir vatanseverlik görevidir ve çok değerli bir gelişme olacaktır tam bir dayanışma ile.”

Bu seçimin sıradan bir seçim olmadığını ifade eden Kurtulmuş, “Bu seçim bir cumhurbaşkanı seçiminden çok daha ötede bir milletvekilliği seçimidir.

Nasıl ki deprem yüzyılın felaketi ise bu seçimlerde de yüzyılın seçimi olacaktır.

Bu milletin istikameti olan güçlü Türkiye istikametinde inşa edilen altyapıda yeni bir döneme geçiyoruz” dedi.

“Türkiye’nin Asrı boş laf değil”

Bu sözün sadece bir slogan olmadığına dikkat çeken Kurtulmuş, konuşmasında şunları söyledi.

“Altyapı her alanda hayata geçirildi. Üstüne üstlük Türkiye Allah’ın izniyle küresel anlamda güçlü ve büyük bir ülke olacak. Biz bu çabayı gösteriyoruz. Hepiniz bunun farkındasınız. Bunu yapan hepimizsiniz. Bu konuda istekli ve gerçekten tutkulusunuz.Davaya büyük bir omuz vererek bu çabayı sürdürüyorsunuz.Umarım 14 Mayıs Türk siyasi tarihinde yeni bir dönüm noktası olur.”

Programın ardından Kurtarıcı Partililerle birlikte kutlama yaparak toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. – HATAY

haber-hekimhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu